CTS-Frequency Controls 445W32L16M00000
445W32L16M00000
Part No.:
445W32L16M00000
Datasheet:
ShinYua445W32L16M00000.pdf
Description:
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Frequency:
16 MHz
FrequencyStability:
±20ppm
FrequencyTolerance:
±30ppm
LoadCapacitance:
12pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
40 Ohms
OperatingTemperature:
0°C ~ 50°C
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)