CTS-Frequency Controls 445W33D24M57600
445W33D24M57600
Part No.:
445W33D24M57600
Datasheet:
ShinYua445W33D24M57600.pdf
Description:
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
Frequency:
24.576 MHz
FrequencyStability:
±30ppm
FrequencyTolerance:
±30ppm
LoadCapacitance:
18pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
40 Ohms
OperatingTemperature:
0°C ~ 50°C
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)