CTS-Frequency Controls 445W3XS13M00000
445W3XS13M00000
Part No.:
445W3XS13M00000
Datasheet:
ShinYua445W3XS13M00000.pdf
Description:
CRYSTAL 13.0000MHZ SERIES SMD
Frequency:
13 MHz
FrequencyStability:
±15ppm
FrequencyTolerance:
±30ppm
ESR(EquivalentSeriesResistance):
50 Ohms
OperatingTemperature:
0°C ~ 50°C
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)