Skyworks Solutions Inc. 511DBA100M000BAG
511DBA100M000BAG
Part No.:
511DBA100M000BAG
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYua511DBA100M000BAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
  • Related Categories
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Series:
Si511
BaseResonator:
Crystal
Frequency:
100 MHz
Output:
HCSL
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±25ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
44mA
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)