Skyworks Solutions Inc. 511FBA212M500AAG
511FBA212M500AAG
Part No.:
511FBA212M500AAG
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYua511FBA212M500AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
  • Related Categories
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Series:
Si511
BaseResonator:
Crystal
Frequency:
212.5 MHz
Output:
LVDS
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±25ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
23mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)