Qualtek 710W-00/06
710W-00/06
Part No.:
710W-00/06
Datasheet:
ShinYua710W-00/06.pdf
Description:
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Series:
710W
ProductStatus:
Active
CurrentRating-ApplianceInlet:
10A
VoltageRating-ApplianceInlet:
250VAC
Termination:
Quick Connect - 0.250 (6.3mm)
PanelCutoutDimensions:
Rectangular - 32.50mm x 25.00mm
Datasheet:
ShinYua710W-00/06.pdf