Renesas Electronics America Inc 8N4QV01FG-0155CDI
8N4QV01FG-0155CDI
Part No.:
8N4QV01FG-0155CDI
Manufacturer:
Renesas Electronics America Inc
Category:
Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators
Package:
10-CLCC
Datasheet:
ShinYua8N4QV01FG-0155CDI.pdf
Description:
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
  • Related Categories
Package/Case:
10-CLCC
Packaging:
Tray
Series:
FemtoClock® NG
ProductStatus:
Active
Type:
VCXO
Count:
Frequency:
100MHz, 83.33MHz, 100MHz, 83.33MHz
Voltage-Supply:
2.375V ~ 2.625V
Current-Supply:
155 mA
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C