Renesas Electronics America Inc 8N4SV76FC-0100CDI
8N4SV76FC-0100CDI
Part No.:
8N4SV76FC-0100CDI
Manufacturer:
Renesas Electronics America Inc
Category:
Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators
Package:
6-CLCC
Datasheet:
ShinYua8N4SV76FC-0100CDI.pdf
Description:
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
  • Related Categories
Package/Case:
6-CLCC
Packaging:
Tray
Series:
FemtoClock® NG
ProductStatus:
Active
Type:
VCXO
Count:
Frequency:
100MHz
Voltage-Supply:
2.375V ~ 2.625V
Current-Supply:
136 mA
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C