Amphenol RF A-1PA-113-064B2
A-1PA-113-064B2
Part No.:
A-1PA-113-064B2
Datasheet:
ShinYuaA-1PA-113-064B2.pdf
Description:
CBL ASSY UMCC PLUG-PLUG 2.520
Packaging:
Bulk
Length:
2.520 (64.00mm)
CableType:
1.13mm OD Coaxial Cable
OverallImpedance:
50 Ohms
Frequency-Max:
6 GHz
OperatingTemperature:
-40°C ~ 90°C
Datasheet:
ShinYuaA-1PA-113-064B2.pdf
1. How to order A-1PA-113-064B2 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the A-1PA-113-064B2 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of A-1PA-113-064B2?
Image A-1PA-113-064B2 A-1PA-132-025B2 336313-12-0050 336313-12-0100 336313-14-0150
Part Number A-1PA-113-064B2 A-1PA-132-025B2 336313-12-0050 336313-12-0100 336313-14-0150
Manufacturer Amphenol RF Amphenol RF Amphenol RF Amphenol RF Amphenol RF
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Length 2.520 (64.00mm) 2.520 (64.00mm) 2.520 (64.00mm) 2.520 (64.00mm) 2.520 (64.00mm)
CableType 1.13mm OD Coaxial Cable 1.13mm OD Coaxial Cable 1.13mm OD Coaxial Cable 1.13mm OD Coaxial Cable 1.13mm OD Coaxial Cable
CableImpedance - - - - -
ConnectorImpedance - - - - -
OverallImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency-Max 6 GHz 6 GHz 6 GHz 6 GHz 6 GHz
Color Black Black Black Black Black
Features Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
OperatingTemperature -40°C ~ 90°C -40°C ~ 90°C -40°C ~ 90°C -40°C ~ 90°C -40°C ~ 90°C