Amphenol RF A-1PA-132-075B2
A-1PA-132-075B2
Part No.:
A-1PA-132-075B2
Datasheet:
ShinYuaA-1PA-132-075B2.pdf
Description:
CBL ASSY UMCC PLUG-PLUG 2.953
Packaging:
Bulk
Length:
2.953 (75.00mm)
CableType:
1.32mm OD Coaxial Cable
OverallImpedance:
50 Ohms
Frequency-Max:
6 GHz
OperatingTemperature:
-40°C ~ 90°C
Datasheet:
ShinYuaA-1PA-132-075B2.pdf
1. How to order A-1PA-132-075B2 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the A-1PA-132-075B2 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of A-1PA-132-075B2?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Length 2.953 (75.00mm) 2.953 (75.00mm) 2.953 (75.00mm) 2.953 (75.00mm) 2.953 (75.00mm)
CableType 1.32mm OD Coaxial Cable 1.32mm OD Coaxial Cable 1.32mm OD Coaxial Cable 1.32mm OD Coaxial Cable 1.32mm OD Coaxial Cable
CableImpedance - - - - -
ConnectorImpedance - - - - -
OverallImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency-Max 6 GHz 6 GHz 6 GHz 6 GHz 6 GHz
Color Black Black Black Black Black
Features Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
OperatingTemperature -40°C ~ 90°C -40°C ~ 90°C -40°C ~ 90°C -40°C ~ 90°C -40°C ~ 90°C