Anatech Electronics Inc. AB1780B716
AB1780B716
Part No.:
AB1780B716
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Category:
RF Filters
Package:
HEX In-Line Module
Datasheet:
ShinYuaAB1780B716.pdf
Description:
1780 MHZ CAVITY BAND PASS FILTE
Packaging:
Box
Series:
ProductStatus:
Active
Frequency:
1.78GHz Center
Bandwidth:
110MHz
FilterType:
Band Pass
Ripple:
InsertionLoss:
1dB
MountingType:
Chassis Mount
Size/Dimension:
6.378 L x 5.000 W (162.00mm x 127.00mm)