Anatech Electronics Inc. AB2385B1286
AB2385B1286
Part No.:
AB2385B1286
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Category:
RF Filters
Package:
Module
Datasheet:
ShinYuaAB2385B1286.pdf
Description:
2385 MHZ WIFI CAVITY BAND PASS F
Packaging:
Box
Series:
ProductStatus:
Active
Frequency:
2.385GHz Center
Bandwidth:
22MHz
FilterType:
Band Pass
Ripple:
1.2dB
InsertionLoss:
3dB
MountingType:
Chassis Mount
Size/Dimension:
4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm)
Category:
RF Filters
Datasheet:
ShinYuaAB2385B1286.pdf
1. How to order AB2385B1286 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the AB2385B1286 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AB2385B1286?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AB2385B1286.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image AE362B10836 AE100L9191 AB2385B1286 AE2155L9116 AB2272B984
Part Number AE362B10836 AE100L9191 AB2385B1286 AE2155L9116 AB2272B984
Packaging Box Box Box Box Box
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 2.385GHz Center 2.385GHz Center 2.385GHz Center 2.385GHz Center 2.385GHz Center
Bandwidth 22MHz 22MHz 22MHz 22MHz 22MHz
FilterType Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass
Ripple 1.2dB 1.2dB 1.2dB 1.2dB 1.2dB
InsertionLoss 3dB 3dB 3dB 3dB 3dB
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
Size/Dimension 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm) 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm) 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm) 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm) 4.252 L x 2.205 W (108.00mm x 56.00mm)