Anatech Electronics Inc. AB2222B979
AB2222B979
Part No.:
AB2222B979
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Category:
RF Filters
Package:
Module
Datasheet:
ShinYuaAB2222B979.pdf
Description:
2222 MHZ WIFI CAVITY BAND PASS F
Packaging:
Box
Series:
ProductStatus:
Active
Frequency:
2.222GHz Center
Bandwidth:
22MHz
FilterType:
Band Pass
Ripple:
InsertionLoss:
2dB
MountingType:
Chassis Mount
Size/Dimension:
4.843 L x 2.795 W (123.00mm x 71.00mm)