Anatech Electronics Inc. AE155B9993-BNC
AE155B9993-BNC
Part No.:
AE155B9993-BNC
Datasheet:
ShinYuaAE155B9993-BNC.pdf
Description:
155 MHZ BAND PASS FILTER WITH BN
Frequency:
155MHz Center
Bandwidth:
40MHz
Size/Dimension:
1.500 L x 0.750 W (38.10mm x 19.05mm)