Anatech Electronics Inc. AE1795B10088
AE1795B10088
Part No.:
AE1795B10088
Datasheet:
AE1795B10088.pdf
Description:
CAVITY BAND PASS FILTER
Frequency:
1.795GHz Center
Bandwidth:
130MHz
Ripple:
0.2dB
Size/Dimension:
7.940 L x 3.000 W (201.68mm x 76.20mm)