Anatech Electronics Inc. AE18000SSH6615
AE18000SSH6615
Part No.:
AE18000SSH6615
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Category:
RF Filters
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
ShinYuaAE18000SSH6615.pdf
Description:
18000 MHZ SUSPENDED STRIPLINE HI
Packaging:
Box
Series:
ProductStatus:
Active
Frequency:
18GHz (Cutoff)
Bandwidth:
22GHz
FilterType:
High Pass
Ripple:
InsertionLoss:
2dB
MountingType:
Chassis Mount
Size/Dimension:
0.500 L x 0.500 W (12.70mm x 12.70mm)