Anatech Electronics Inc. AE9500SSH6565
AE9500SSH6565
Part No.:
AE9500SSH6565
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Category:
RF Filters
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
ShinYuaAE9500SSH6565.pdf
Description:
9500 MHZ SUSPENDED STRIPLINE HIG
Packaging:
Box
Series:
ProductStatus:
Active
Frequency:
9.5GHz (Cutoff)
Bandwidth:
14GHz
FilterType:
High Pass
Ripple:
InsertionLoss:
2dB
MountingType:
Chassis Mount
Size/Dimension:
1.142 L x 0.866 W (29.00mm x 22.00mm)