Adesto Technologies AT25SF321-SSHD-B
AT25SF321-SSHD-B
Part No.:
AT25SF321-SSHD-B
Manufacturer:
Adesto Technologies
Category:
Memory
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
AT25SF321-SSHD-B.pdf
Description:
IC FLASH 32MBIT SPI 104MHZ 8SOIC
Packaging:
Tube
Series:
ProductStatus:
Obsolete
MemoryType:
Non-Volatile
MemoryFormat:
FLASH
Technology:
FLASH - NOR
MemorySize:
32Mb (4M x 8)
MemoryInterface:
SPI - Quad I/O
ClockFrequency:
104 MHz
WriteCycleTime-WordPage:
5µs, 5ms
AccessTime:
Voltage-Supply:
2.5V ~ 3.6V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C (TC)