EPCOS - TDK Electronics B82422X0100
B82422X0100
Part No.:
B82422X0100
Category:
Inductor Kits
Package:
Datasheet:
ShinYuaB82422X0100.pdf
Description:
KIT INDUCTOR 1210-A SERIES
Packaging:
Box
Series:
1210-A
ProductStatus:
Active
KitType:
Fixed
Style:
Wirewound
Material-Core:
Ceramic
Quantity:
360 Pieces (24 Values - 15 Each)
InductanceRange:
15nH ~ 100µH
MountingType:
Surface Mount
PackagesIncluded:
1210 (3225 Metric)
Features:
AEC-Q200
Category:
Inductor Kits
Datasheet:
ShinYuaB82422X0100.pdf
1. How to order B82422X0100 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the B82422X0100 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of B82422X0100?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of B82422X0100.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image B82422X0100
Part Number B82422X0100
Manufacturer EPCOS - TDK Electronics
Packaging Box
Series 1210-A
ProductStatus Active
KitType Fixed
Style Wirewound
Material-Core Ceramic
Quantity 360 Pieces (24 Values - 15 Each)
InductanceRange 15nH ~ 100µH
MountingType Surface Mount
PackagesIncluded 1210 (3225 Metric)
Features AEC-Q200
In Stock:2,602
Please send RFQ.we will respond immediately.
Part Number
Price
Name*
Company*
Email*
Comments
In Stock:2,602
Qty. Unit Price Ext. Price
RFQ now Add to cart
744784A
744784A
Würth Elektronik
744786A
744786A