EPCOS - TDK Electronics B84143B0320S080
B84143B0320S080
Part No.:
B84143B0320S080
Datasheet:
ShinYuaB84143B0320S080.pdf
Description:
LINE FILTER 520/300VAC 320A CHAS
Packaging:
Tray
Voltage-RatedAC:
520V, 300V
Current:
320 A
Frequency-Operating:
50/60Hz
Applications:
General Purpose
ApprovalAgency:
cUR, UR
OperatingTemperature:
-25°C ~ 100°C
MountingType:
Chassis Mount
TerminationStyle:
Terminal Post
Datasheet:
ShinYuaB84143B0320S080.pdf
1. How to order B84143B0320S080 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the B84143B0320S080 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of B84143B0320S080?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image B84143B0250S080 B84143B0320S020 B84143B0180S080 B84143B0600S080 B84143B0320S080
Part Number B84143B0250S080 B84143B0320S020 B84143B0180S080 B84143B0600S080 B84143B0320S080
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series B84143B B84143B B84143B B84143B B84143B
ProductStatus Active Active Active Active Active
Configuration Two Stage Two Stage Two Stage Two Stage Two Stage
Voltage-RatedDC - - - - -
Voltage-RatedAC 520V, 300V 520V, 300V 520V, 300V 520V, 300V 520V, 300V
Current 320 A 320 A 320 A 320 A 320 A
Frequency-Operating 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
ApprovalAgency cUR, UR cUR, UR cUR, UR cUR, UR cUR, UR
OperatingTemperature -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C