EPCOS - TDK Electronics B84143B0400S080
B84143B0400S080
Part No.:
B84143B0400S080
Datasheet:
ShinYuaB84143B0400S080.pdf
Description:
LINE FILTER 400A CHASSIS MOUNT
Packaging:
Bulk
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase):
300 V
Current:
400 A
Frequency-Operating:
50 ~ 60Hz
Applications:
General Purpose
ApprovalAgency:
OperatingTemperature:
-25°C ~ 100°C