EPCOS - TDK Electronics B84143B1000S024
B84143B1000S024
Part No.:
B84143B1000S024
Datasheet:
ShinYuaB84143B1000S024.pdf
Description:
FILTER POWER LINE 1000A 400/690V
Packaging:
Bulk
Voltage-RatedAC:
690V, 400V
Current:
1 kA
Frequency-Operating:
50 ~ 60Hz