EPCOS - TDK Electronics B84143B1600S021
B84143B1600S021
Part No.:
B84143B1600S021
Manufacturer:
EPCOS - TDK Electronics
Category:
Power Line Filter Modules
Package:
Datasheet:
ShinYuaB84143B1600S021.pdf
Description:
FILTER POWER LINE 1600A 440/760V
Packaging:
Bulk
Series:
B84143B
ProductStatus:
Active
FilterType:
Three Phase (Delta)
Configuration:
Two Stage
Voltage-RatedDC:
Voltage-RatedAC:
760V, 440V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral):
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase):
Current:
1.6 kA
Frequency-Operating:
50 ~ 60Hz