BLA ETECH, EMV EMC BL2020B-20-S
BL2020B-20-S
Part No.:
BL2020B-20-S
Datasheet:
ShinYuaBL2020B-20-S.pdf
Series:
BL2020
Voltage-RatedAC:
250V
Current:
20 A
Frequency-Operating:
DC ~ 400Hz
Applications:
Medical
OperatingTemperature:
-25°C ~ 100°C