Brady Corporation BPTDS-15-390
BPTDS-15-390
Part No.:
BPTDS-15-390
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Markers
Package:
Datasheet:
BPTDS-15-390.pdf
Description:
WIRE MARKER 0.163H WH 1=3000PCS
Packaging:
Bulk
Series:
Durasleeve®
ProductStatus:
Active
Type:
Wire Marker
Size:
0.16 W x 0.59 L (4.0mm x 15.0mm)
CableDiameter:
Legend:
Blank
Color:
White
Category:
Markers
Datasheet:
ShinYuaBPTDS-15-390.pdf
1. How to order BPTDS-15-390 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the BPTDS-15-390 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BPTDS-15-390?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BPTDS-15-390.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image BPTDS-15-390
Part Number BPTDS-15-390
Manufacturer Brady Corporation
Packaging Bulk
Series Durasleeve®
ProductStatus Active
Type Wire Marker
Size 0.16 W x 0.59 L (4.0mm x 15.0mm)