XiangJiang CA45C025K336TA
CA45C025K336TA
Part No.:
CA45C025K336TA
Datasheet:
ShinYuaCA45C025K336TA.pdf
Description:
CAP TANT 33F 10% 25V 2312
Capacitance:
33 µF
Tolerance:
±10%
Voltage-Rated:
25 V
ESR(EquivalentSeriesResistance):
3Ohm
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
Size/Dimension:
0.236 L x 0.126 W (6.00mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max):
0.106 (2.70mm)