XiangJiang CA45E010K687TA
CA45E010K687TA
Part No.:
CA45E010K687TA
Datasheet:
ShinYuaCA45E010K687TA.pdf
Description:
CAP TANT 680F 10% 10V 2917
Capacitance:
680 µF
Tolerance:
±10%
Voltage-Rated:
10 V
ESR(EquivalentSeriesResistance):
500mOhm
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
Size/Dimension:
0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm)
Height-Seated(Max):
0.177 (4.50mm)