Bourns Inc. CAY10-330J4LF
CAY10-330J4LF
Part No.:
CAY10-330J4LF
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Resistor Networks, Arrays
Package:
0804, Convex, Long Side Terminals
Datasheet:
ShinYuaCAY10-330J4LF.pdf
Description:
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
  • Related Categories
Package/Case:
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Series:
CAY10
ProductStatus:
Active
CircuitType:
Isolated
Resistance(Ohms):
33
Tolerance:
±5%
NumberofResistors:
4
ResistorMatchingRatio:
Resistor-Ratio-Drift:
NumberofPins:
8
PowerPerElement:
62.5mW
TemperatureCoefficient:
±250ppm/°C
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
Applications:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm)
Category:
Resistor Networks, Arrays
Datasheet:
ShinYuaCAY10-330J4LF.pdf
1. How to order CAY10-330J4LF on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the CAY10-330J4LF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CAY10-330J4LF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CAY10-330J4LF.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image CAY10-330J4LF CAY10-101J4LF CAY10-221J4LF CAY10-102J4LF CAY10-472J4LF
Part Number CAY10-330J4LF CAY10-101J4LF CAY10-221J4LF CAY10-102J4LF CAY10-472J4LF
Manufacturer Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Series CAY10 CAY10 CAY10 CAY10 CAY10
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 33 33 33 33 33
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW
TemperatureCoefficient ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C ±250ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm)