Vishay Vitramon CDR03BX333BKWSAT
CDR03BX333BKWSAT
Part No.:
CDR03BX333BKWSAT
Manufacturer:
Vishay Vitramon
Datasheet:
ShinYuaCDR03BX333BKWSAT.pdf
Description:
CAP CER 0.033UF 100V BX 1808
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Capacitance:
0.033 µF
Tolerance:
±10%
Voltage-Rated:
100V
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
FailureRate:
S (0.001%)
Size/Dimension:
0.180 L x 0.080 W (4.57mm x 2.03mm)
Height-Seated(Max):
Thickness(Max):
0.080 (2.03mm)