Microsemi Corporation CM031005-25-25M000000
CM031005-25-25M000000
Part No.:
CM031005-25-25M000000
Manufacturer:
Microsemi Corporation
Category:
Crystals
Package:
HC-45/U
Datasheet:
ShinYuaCM031005-25-25M000000.pdf
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF
  • Related Categories
Package/Case:
HC-45/U
Packaging:
Bulk
Series:
ProductStatus:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
25 MHz
FrequencyStability:
±150ppm
FrequencyTolerance:
LoadCapacitance:
20pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
25 Ohms
OperatingMode:
Fundamental
OperatingTemperature:
-15°C ~ 175°C
Ratings:
MountingType:
Size/Dimension:
Category:
Crystals
Datasheet:
1. How to order CM031005-25-25M000000 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the CM031005-25-25M000000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CM031005-25-25M000000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image CM031005-25-25M000000
Part Number CM031005-25-25M000000
Manufacturer Microsemi Corporation
Package/Case HC-45/U
Packaging Bulk
Series -
ProductStatus Active
Type MHz Crystal
Frequency 25 MHz
FrequencyStability ±150ppm
FrequencyTolerance -
LoadCapacitance 20pF
ESR(EquivalentSeriesResistance) 25 Ohms
OperatingMode Fundamental
OperatingTemperature -15°C ~ 175°C