Ohmite D12K750E
D12K750E
Part No.:
D12K750E
Datasheet:
ShinYuaD12K750E.pdf
Description:
ADJ PWR RES 750 OHM 12W CHAS MT
Packaging:
Bulk
Resistance:
750 Ohms
Power(Watts):
12 W
Tolerance:
±10%
Diameter:
0.313 OD, 0.187 ID (7.94mm x 4.76mm)
Length:
1.750 (44.45mm)