Analog Devices Inc./Maxim Integrated DS1050Z-025+
DS1050Z-025+
Part No.:
DS1050Z-025+
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
ShinYuaDS1050Z-025+.pdf
Description:
IC OSC PROG TIMER 25KHZ 8SOIC
  • Related Categories
Package/Case:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Packaging:
Tube
Series:
ProductStatus:
Active
Frequency:
25kHz
Voltage-Supply:
2.7V ~ 5.5V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C