Analog Devices Inc./Maxim Integrated DS1050Z-10/T&R
DS1050Z-10/T&R
Part No.:
DS1050Z-10/T&R
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
ShinYuaDS1050Z-10/T&R.pdf
Description:
IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8SOIC
  • Related Categories
Package/Case:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
ProductStatus:
Obsolete
Frequency:
10kHz
Voltage-Supply:
2.7V ~ 5.5V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C