Analog Devices Inc./Maxim Integrated DS1077Z-100+
DS1077Z-100+
Part No.:
DS1077Z-100+
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
ShinYuaDS1077Z-100+.pdf
Description:
IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8SOIC
  • Related Categories
Package/Case:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Packaging:
Tube
Frequency:
12.2kHz ~ 100MHz
Voltage-Supply:
4.75V ~ 5.25V
Current-Supply:
50 mA
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C