Analog Devices Inc./Maxim Integrated DS1077Z-120+T&R
DS1077Z-120+T&R
Part No.:
DS1077Z-120+T&R
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
ShinYuaDS1077Z-120+T&R.pdf
Description:
IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-SOIC
  • Related Categories
Package/Case:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
14.6kHz ~ 120MHz
Voltage-Supply:
4.75V ~ 5.25V
Current-Supply:
50 mA
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C