Analog Devices Inc./Maxim Integrated DS4M200D+33
DS4M200D+33
Part No.:
DS4M200D+33
Manufacturer:
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Category:
Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators
Package:
10-LCCC Exposed Pad
Datasheet:
ShinYuaDS4M200D+33.pdf
Description:
IC OSC CLOCK 200MHZ 10-LCCC
  • Related Categories
Package/Case:
10-LCCC Exposed Pad
Packaging:
Tray
Series:
ProductStatus:
Obsolete
Type:
Clock Oscillator
Count:
Frequency:
200MHz
Voltage-Supply:
3.135V ~ 3.465V
Current-Supply:
74 mA
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
Category:
Datasheet:
ShinYuaDS4M200D+33.pdf
1. How to order DS4M200D+33 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the DS4M200D+33 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DS4M200D+33?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DS4M200D+33.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as DS4M200D+33 pin diagram, DS4M200D+33 datasheet?