TE Connectivity Laird EXS217SM
EXS217SM
Part No.:
EXS217SM
Datasheet:
EXS217SM.pdf
Description:
RF ANT 217MHZ WHIP STR SM CONN
ProductStatus:
Obsolete
RFFamily/Standard:
FrequencyGroup:
VHF (f < 300MHz)
Frequency(Center/Band):
217MHz
FrequencyRange:
AntennaType:
Whip, Straight
NumberofBands:
1
VSWR:
ReturnLoss:
Gain:
Power-Max:
50 W