TE Connectivity Laird EXS220BNX
EXS220BNX
Part No.:
EXS220BNX
Datasheet:
EXS220BNX.pdf
Description:
RF ANT 222MHZ WHIP STR BNX CONN
FrequencyGroup:
VHF (f < 300MHz)
Frequency(Center/Band):
222MHz
FrequencyRange:
220MHz ~ 225MHz
Termination:
BNX
Height(Max):
4.390 (111.51mm)