TE Connectivity Laird EXSN902RPTN
EXSN902RPTN
Part No.:
EXSN902RPTN
Datasheet:
EXSN902RPTN.pdf
Description:
RF ANT 902MHZ WHIP STR CONNECTOR
ProductStatus:
Active
RFFamily/Standard:
FrequencyGroup:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band):
902MHz