Panasonic Electronic Components EYG-A121803M
EYG-A121803M
Part No.:
EYG-A121803M
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Thermal - Pads, Sheets
Package:
Datasheet:
ShinYuaEYG-A121803M.pdf
Description:
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Packaging:
Bulk
Series:
PGS
ProductStatus:
Not For New Designs
Usage:
In-Plane Heat Transfer
Type:
Graphite-Pad, Sheet
Shape:
Rectangular
Outline:
180.00mm x 115.00mm
Thickness:
0.0010 (0.025mm)