Chip Quik Inc. FPC100P030-S
FPC100P030-S
Part No.:
FPC100P030-S
Datasheet:
ShinYuaFPC100P030-S.pdf
NumberofPositions:
30
Pitch:
0.039 (1.00mm)
OuterDimension:
1.950 L x 0.900 W (49.53mm x 22.86mm)
InnerDimension:
ThermalCenterPad:
1.561 L x 0.157 W (39.65mm x 4.00mm)