Cosel USA, Inc. FTA-150-683-HS
FTA-150-683-HS
Part No.:
FTA-150-683-HS
Datasheet:
ShinYuaFTA-150-683-HS.pdf
Description:
LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS
Voltage-RatedAC:
500V
Current:
150 A
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C