Delta Electronics/Components HCB444-500
HCB444-500
Part No.:
HCB444-500
Manufacturer:
Delta Electronics/Components
Category:
Fixed Inductors
Package:
Datasheet:
HCB444-500.pdf
Description:
FIXED IND 50NH 29A 0.32 MOHM