3M HF625/34-100M
HF625/34-100M
Part No.:
HF625/34-100M
Datasheet:
ShinYuaHF625/34-100M.pdf
Description:
CBL RIBN 34COND 0.039 GRY 328.1'
NumberofConductors:
34
Pitch:
0.039 (1.00mm)
WireGauge:
28 AWG
ConductorStrand:
7 Strands / 36 AWG
RibbonThickness:
0.035 (0.89mm)
RibbonWidth:
1.339 (34.00mm)
Voltage:
300 V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 105°C