Infineon Technologies IPI60R125CP
IPI60R125CP
Part No.:
IPI60R125CP
Category:
Specialized ICs
Package:
Datasheet:
ShinYuaIPI60R125CP.pdf
Description:
25A, 600V, 0.125OHM, N-CHANNEL M