Infineon Technologies IPW60R160C6
IPW60R160C6
Part No.:
IPW60R160C6
Category:
Specialized ICs
Package:
Datasheet:
ShinYuaIPW60R160C6.pdf
Description:
23.8A, 600V, 0.16OHM, N-CHANNEL