Analog Devices Inc. LTC6905HS5-100#TRPBF
LTC6905HS5-100#TRPBF
Part No.:
LTC6905HS5-100#TRPBF
Datasheet:
ShinYuaLTC6905HS5-100#TRPBF.pdf
Description:
IC OSC SILICON 100MHZ TSOT23-5
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Frequency:
100MHz
Voltage-Supply:
2.7V ~ 5.5V
Current-Supply:
8 mA
OperatingTemperature:
-40°C ~ 125°C