Analog Devices Inc. LTC6905IS5-80#TRPBF
LTC6905IS5-80#TRPBF
Part No.:
LTC6905IS5-80#TRPBF
Datasheet:
ShinYuaLTC6905IS5-80#TRPBF.pdf
Description:
IC OSC SILICON 80MHZ TSOT23-5
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Frequency:
80MHz
Voltage-Supply:
2.7V ~ 5.5V
Current-Supply:
7 mA
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C