Analog Devices Inc. LTC6905IS5-96#TRMPBF
LTC6905IS5-96#TRMPBF
Part No.:
LTC6905IS5-96#TRMPBF
Datasheet:
ShinYuaLTC6905IS5-96#TRMPBF.pdf
Description:
IC OSC SILICON 96MHZ TSOT23-5
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Frequency:
96MHz
Voltage-Supply:
2.7V ~ 5.5V
Current-Supply:
8 mA
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C