Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX9502MEXK+
MAX9502MEXK+
Part No.:
MAX9502MEXK+
Category:
Linear - Amplifiers - Video Amps and Modules
Package:
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Datasheet:
ShinYuaMAX9502MEXK+.pdf
Description:
IC AMP REC FILTR SC70-5
  • Related Categories
Package/Case:
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Packaging:
Bulk,Bulk
Series:
ProductStatus:
Obsolete
Applications:
Reconstruction Filter
OutputType:
NumberofCircuits:
1
-3dbBandwidth:
SlewRate:
Current-Supply:
5.3 mA
Current-Output/Channel:
95 mA
Voltage-SupplySingle/Dual(±):
2.5V ~ 3.6V